ana sayfa | iletişim 

Gölova kaymakamı


Fatih KIZILTOPRAK

Gölova İlçe Kaymakamı


                                                                        
                                                                    
    1980 yılında İstanbul İli, Kadıköy İlçesi’nde doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladı. 1999-2000 yıllarında İngiltere’de dil eğitimi aldı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü dereceyle bitirdi. Aynı üniversitede Yüksek Lisansını tamamladı. 2004 yılında Artvin Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine adım attı. Aksaray İli Ağaçören İlçesi ve Sakarya İli Karapürçek İlçesi’nde Kaymakam Vekilliği yaptı. 2005 yılında Fransa’da dil eğitimi aldı ve Kamu Yönetimi stajı yaptı. 2007 yılı Mart dönemi kararnamesi ile Tokat İli Sulusaray İlçesi Kaymakamlığı’na atandı. 2008 yılı Eylül ayında Sivas İli Gölova İlçesi Kaymakamlığı’na atandı. Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Doktora eğitimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmekte olup, İlke Hanımefendi ile evlidir.

 


GÖLOVA KAYMAKAMI KADİR EKİNCİ 

   1974 yılında Yozgat-Sorgun' da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Sorgun'da tamamladıktan sonra girdiği Ankara Üniversitesi, S.B.F.den 1998 yılında mezun oldu. 1999 yılında İzmit-Kandıra' da, askerlik görevini ifa etti.2000 yılında Kaymakamlık mesleğine Sivas Kaymakam Adayı olarak intisap etti. İl stajının ardından, Hafik'te Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Mülkiye Teftiş stajını bitirdikten sonra Kamu Diplomasisi Kursu'nu takip etti. 2001 yılında ODTÜ Yabancı Diller Yüksek Okulunca düzenlenen Dil Kursu'nu tamamladı. 1 yıl Konya-Emirgazi' de, 1 yıl Çankırı-Eldivan' da Kaymakam Vekili olarak görev yaptı.Yurt dışı eğitimini İngiltere'de tamamladıktan sonra kısa bir süre Trabzon-Çaykara'da Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. 88. Dönem Kaymakamlık Kursu'nu bitirerek, 17 Mart 2004 tarihinde Sivas-Koyulhisar ilçesinde göreve başladı. Evli ve iki çocuk babasıdır. .  

01/05/2006


GÖLOVA KAYMAKAMI SAİT ÖZKILIÇ

 

hspace=0

 

 


Bilgi eksikliği ve hata varsa düzeltmek ve bilgi eklemek için nejdettepe@karayakuplular.com adlı adrese yazabilirsiniz.
 

 

 

 

 

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 35.175.121.230

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 753
Dün : 736
Toplam : 2.204.338
08.04.2020 20:13:08

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *