ana sayfa | iletişim 

editörün 2007 piknik konuşması


hspace=0   hspace=0

Sitemiz editörü Nejdet tepe'nin 2007 piknik şenliğinde yaptığı konuşma

Sayın misafirler ve karayakuolular 2007 piknik şenliğimize hoş geldiniz.
2007 piknik şenliğimiz hepimize hayırlı olsun.
Benim değineceğim konu internet sitemiz ve sms sistemi olan toplu mesaj sistemi olacak.
Derneğimizin ve köyümüzün resmi internet sitesi olan www.karayakuplular.com 01/05/2006 yılında yayına başladı Web sitemiz yayına başlayalı 13 ay oldu bu 13 ay içerisinde web sitemiz çok yoğun olarak ziyaret edildi şöyleki bu 13 aylık süre zarfında ziyaretci sayımız 113,271  adettir.Bir köy sitesi için bu muhteşem bir rakamdır.

Ziyaretçi defterine yazı yazan ve onaylanan ziyaretci yazısı sayısı 436 adettir onaylanmayan ziyaretci yazı sayısı 43 adettir.Değerli köylülerim köyümüz gölovada bir internet web sitesi yayını öncülüğünü yapmıştır.

Web sitemiz yayına başladığında gölovada sadece 3 adet web sitesi vardı o sitelerde gölova ilcesi.com-gölova kaymakamlığı-gölova belediyesi siteleri idi şimdilerde ise 8-10 adet köy siteleri ve gölova ilçeleri siteleri kurulmuştur ve kurulmayada devam etmektedir.bu gölovamız ve yöremizin tanıtımı açısından çok sevindirici bir olaydır.

Web sitemizde köyümüz ailelerini ilgilendiren soy ağacı diye bir katagorimiz vardır buraya aile geçmişinizi ve bireylerinizi yazarak soy ağacınızı bizlere gönderbilirsiniz.

Sevgili köylülerim web sitemizde köyümüz işadamı ve esnafları bölümümüz vardır bu bölüme sizleri sağlıklı kayd edebilmemiz için birer adet kart vizitinizi yönetim masasına vermenizi rica ediyorum kartlarınızı bizlere verinizki bizler sizleri web sitemize kayd edip sitemiz aracılığı ile bedava reklamınız yapılsın kim nerede ne iş yapıyor bilinsin birbirlerimizle ticaretimizi yapalım müşterileriniz veya tanıdıklarınız google'de aradığında sizleri ve telefonlarınızı kolay bulsunlar ve sizler kolay ulaşsınlar.

Toplu mesaj sistemi dediğimiz sms sistemine gelince değerli köylülerim biz zaten yönetim olarak hedeflerimizden birisi olan köyümüzü ve derneğimizi tanıtıcı web sitesi ve toplu mesaj sistemini kurmaktı kurdukta allaha çok şükürler olsun en ücra köşedeki köylülerimize bir tuşla ulaşabiliyoruz.sms sistemini kurduğumuz 04/11/2007 tarihinden bu tarihe kadar 73 defa mesaj gönderimi yapılmış 25,330 kez mesaj gönderimi olmuştur.Acılı gününüzde neşeli gününüzde düğün ve derneklerinizde hep yanınızda olduk bu günden sonrada tabiki olacağız.
sizlerden ricamız bana mesaj gelmiyor diyenler telefon numaraları değişenler telefonlarını yönetim masasına yazdırmalarınızı rica ediyorum.
Saygı ve sevgilerimle sizleri ve sayın misafirlerimizi selamlıyorum hepimize iyi eğlenceler diliyorum.

 

 

 

03/06/2007

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 3.231.212.98

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 357
Dün : 399
Toplam : 2.155.356
15.12.2019 18:39:13

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *