ana sayfa | iletişim 

Gölova Belediyesi


Başkanımızın Mesajı


Şahsım olarak tüm gücümü Gölova’nın gelişmesi ve kalkınması için kullandım. Belli aralıklarla 3 dönem Gölova Belediye Başkanlığı yaptım ve şu anda yapıyorum. Bu zaman zarfında Gölova’mıza bir ivme kazandırdıysam ne mutlu bana;
Şöyleki Eski Belediyemiz hizmet binasını yaparak Belediyemiz hizmetine sundum.
Daha sonra tekrar göreve geldiğimde bu hizmet binasının Belediyemize yeterli gelmediğinden Cumhuriyet caddesi üzerinde güzel bir alana 4 katlı kaloriferli çok amaçlı yeni Belediye hizmet binası yaparak hizmete sundum.
Eski Belediye hizmet binasını tekrar tamir ve tadilat ederek çok amaçlı modern Düğün salonu yaptım ve halkımızın hizmetine sundum.
1994 yılında göreve geldiğimde İlçemizin kalkınması ve nüfusun artması için İlçemiz Keşanburnu mevkinde 40.000 m2 lik alanı Hazineden bedeli mukabilinde satın alarak ifrazını yaparak 92 parsel yaparak vatandaşa ucuz olarak sattım.
Şuanda bu alana 3 ve 4 katlı olarak güzel binalar yapılarak İlçemizin kalkınmasına yardımcı oldum.Bu bölgede şuana kadar 50 ye yakın bina yapılmış durumdadır.
Belediyemizce hastane personeline tahsisili 6 dairelik 4 katlı lojman yaptırdım.lojmanın kullanılması sonucunda tahrip olduğunu gördüm ve 2006 yılında bu binayı tekrar tamir ve tadilat yaparak tekrar hizmete sundum.1994 de göreve geldiğimde Belediyemiz araç parkı çok zayıftı.
al olup,Belediyemiz ve vatandaşımızın inşaatlarında kullanacağı kum ihtiyacını gidermektedir.Kum ocağımızdan,İlçemiz,çevre Köyler ve çevre İlçe ve köyleri faydalanmaktadır.
Kum tesisi kurup faaliyete geçirdiğimizde acil bir belden kırmalı büyük bir iş makinesına ihtiyaç duyuldu.Gerekli tasarruf ve birikim yaparak Devlet Malzeme Ofisinden peşin olarak 143.750,00 YTL ye Komatsu iş makinesinı alarak hizmete sundum. İlçemizin çok büyük eksiği olan İlçemiz Baraj kenarına İş adamımız Sıtkı AYAN beyin yardımları ile 8.000 m2 lik alana Mehmet AYAN belediye parkını yaparak hizmete sundum.
İlçemizin içme suyu sorununu çözdüm.İlçemiz dağlarından sular getirip,150 ton kapasiteli su deposu yaparak hizmete sundum.İlçemiz ana caddesi olan cumhuriyet caddesini kilit parke taşı ve bördür taşı döşeyerek hizmete sundum.
u aldım.Gerekli alt yapısı sağlandığında halkımızın hizmetine sunacağım.

Tüm hemşehrilerime saygılarımı sunarım.

Nail AKDOĞAN
Gölova İlçesi Belediye Başkanı
http://www.golova.bel.tr

MuhtarLıkLar                                  MuhtarLar                              TelefonLar      

Alsabcak Mahallesi:                       Doğan Bayram                            3812032        

Aşağı Cami Mahallesi.                   Osman AKTAŞ                            3812099        

ÇaLmaYa Mahallesi:                      Şerif UÇAR                                 3812266        

Fevzi Çakmak Mahallesi:               Arif ÇeLik                                   3812204 

GÖLOVA BELEDİYE BİNASI

 


 

 
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 35.175.121.230

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 750
Dün : 736
Toplam : 2.204.335
08.04.2020 20:09:11

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *