ana sayfa | iletişim 

Taziye Defteri

Ad soyad :PASA DEMİR
              Sevgıli canım annemın vefatın dan cok derin üzntu yasyoruz aılecek Bızleri cenazede yanliz bırakmayan köylulerımıze akrabalarımıza cok cok tesekür ederım canım annem mekanın cenet olsun insallah. Dernek basksnımıza Ayrıyeten tesekür ederım .sevgılı ahmet kardesim.

01.02.2016
Ad soyad :Remzi TAMER
              Sn. Buyugumuz babamiz Hakkı Arslan bugun vefat etmistir Mekanin cennet olsun Hakkı abim :(

02.11.2015
Ad soyad :suemra demir . alemanja
              Papa salim demir ich liebe dich und vermisse dich

25.05.2015
Ad soyad :Pasa Demir
              Sevgili kardesim bahatin demirin vefatindana ailece cok buyuk uzuntu duymus bulunuyoruz bizleri cenaze evinde ve camide yanliz birkmayan es dost akrabalarimiza sonsuz tesekurler ederim köylulerimize de hepsine teke teker resekürlerimi sunarim allah hepsinden razi olsun .köyumuzun dernegine ve dernek yoneticilerine tesekurlerim sunarim sevgili kardesim allahtan rahmet dilerim.mekani cenet olsun..Pasa Demir.

14.12.2014
Ad soyad :BİROL ALKAN
              çok degerli karayakuplu komşularımız ifdar yemegimize katılımılarınzdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekür ederim şimdiden kadir gecenizi ve ramazan bayramınızı yüce mevlam mubarek eylesin birol alkan

21.07.2014
Ad soyad :KARAYAKUP KÖYÜ DERNEĞİ
              Karayakup Köyü müz sakinlerinden Şerif DURMAZ elim bir kaza sonucu Hakkın rahmetine kavuşmuştur.merhumun cenazesi Eyüp Sultan camisinden ikindi namazına mütakip kaldırılıp eyüp mezarlığına defin edilmiştir.Merhum Şerif evladımıza Yüce ALLAH 'tan ( C.C. ) Rahmet diler DURMAZ Ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyoruz. Karayakup Köyü Derneği Yönetim Kurulu

08.07.2014
Ad soyad :BİROL ALKAN
              çok değerli halil amcamıza Allah ganı ganı rahmet eylesın geride kalanlara sabır versın mekanı cennet olsun...

21.06.2014
Ad soyad :ibrahim aktaş
              aktaş ailesi adına ölen tüm köylülerimize allahtan rahmet diler mekanları cennet olsun amin

26.06.2013
Ad soyad :feyzullah korkmaz
              seni çok seviyorum dedecim sen beni çok seviyosun biliyorum sen beni hep sivasa götürmek isterdin.

25.12.2012
Ad soyad :Ömer Macit
              Değerli büyüğümüz, sevgili ve biricik babamız, Karayakup Köyümüzün Ağası Yaşar Macit 23.04.2012 tarihinde vefat etmiştir. Dernekte vermiş olduğumuz mevlide katılan bütün köylülerimize kalben teşekkür ederim.

16.06.2012
Ad soyad :murat caymaz
              benim guzel babaannecigim mekanin cenlet olsun keske bana daha once soylemis olsalardi seni son yolculuguna ugurlamak isterdim ozur dilerim seni cok seviyorum

22.06.2011
Ad soyad :ekrem tosun
              TÜM HOCALAR SÜLALESİ OLARAK BAŞIMIZ SAĞOLSUN. DEĞERLİ BÜYÜĞÜMÜZ OSMAN TOSUN AMCAMIZA ALLAH TAN RAHMET YAKINLARINA VE AİLESİNE YÜCE MEVLADAN SABIRLAR DİLİYORUZ. MEMVLAM MEKANINI CENNET EYLESİN.

04.06.2011
Ad soyad :MERVE DEMİR
              BAHATTİN EREN ABİMİZİN MEKANI CENNET OLSUN

28.12.2010
Ad soyad :bünyamin arslan
              adem eren kardeşime allahtan gani gani rahmet diliyorum ve ailesine allahtan sabır diliyorum

05.06.2010
Ad soyad :birol alkan
              trafik kazasında allahın rahmetine kavuşan naci aktaş yeğenimize allahdan rahmet diler ailisine sabırlar dilerim

08.02.2010
Ad soyad :salih uğur
              Ailemizin en çok sevilen ve sayılan insanı sayın cemal aydın a yani benim çok sewgili dayıma allahım meknaların en güzeli olan cenneti nasip etsin inşallah.AMİN.bu yazıyı okuyan herkesten allah rızası için dayıma bir fatiha okumsanı rica ediyorum.

11.01.2010
Ad soyad :Levent OCAKÇI
              Bilmezdik belkide gittiğin yolun HAKK yolu olduğunu... Vefatının ardından görülen ve birbirinden anlamlı o rüyalar varya Cemal abim.... İşte onlar dahi şehadet etti bize senin içinde bulunduğun davanın doğruluğunu.. Evine toplandı dava arkadaşların, ...her salı toplandığın gibi...Ve sen Cemal abim..O Salı, Vefatının 7 nci gecesinde oradaydın...Gelen abilerine, hocalarına arkadaşlarına yine ev sahipliği yaptın.. Bizlerede şefaattçi olda Cemal abim, Cenneteki köşkünde bizleri yeniden karşıla olur mu...? Ne olur Cemal abim... Ne olur ....Ne olur....

04.10.2009
Ad soyad :KAMALIOĞLU AİLESİ
              ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU RAHMANI RAHMANINA KAVUŞAN HAKKA YÜRÜYEN VEFAT EDEN ( CEMAL AYDIN A ) BAŞTA TÜM BÜYÜKLERİMİZE STV YE YAKINDAN UZAKLARDAN BİZZAT GELEREK CENAZE MERASİMİNE KATILAN TELEFONLA ARAYAN ACIMIZI PAYLAŞAN TÜM SEVENLERİNDEN ALLAH RAZI OLSUN HEPİMİZİN GEÇMİŞLERİNE ALLAH RAHMET EYLESİN.

02.10.2009
Ad soyad :muhammet murat başeğmez
              Sevgili kardeşim CEMAL AYDIN'ı kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşadığımız şu günlerde başta kederli ailesi olmak üzere bütün akraba ve köylülerine baş sağlığı kendisine ALLAH (cc) dan rahmet dile rim. ALLAH (cc) taksiratını affetsin.M.MURAT BAŞEĞMEZ (Mustafa UĞUR' un damadı)

01.10.2009
Ad soyad :REFAHİYE ALTKÖY MUHTARLIĞI
              Birbirine sımsıkı bağlı Sivas ve Erzincan ın sınır köyleriyiz Karayakup ve Altköy olarak...Çok komşuluklarımız, alışverişlerimiz olmuştur yıllarca ve halen. Cemal AYDIN bey in kendisini şahsen tanımasamda, Kardeşi Adem AYDIN bey ve Zeki AYDIN beyler Altköyümüzün 26 Temmuz şenliğine katılmış ve nezaket örneği göstermişlerdir. Buradan başta kederli ailesine ve tüm Karayakuplulara selam ve sevgilerimi iletiyor, başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Sizi seviyoruz Karaykuplu kardeşlerim...Başınız ve başımız sağolsun.

01.10.2009
Ad soyad :KADİR KORKMAZ
              CEMAL AYDINA ALLAHTAN RAHMET DİLERİM AİLESİNEDE ALLAHTAN SABIR MEKANI CENNET OLUR İNŞALLAH

26.09.2009
Ad soyad :Talip ARSLAN
              Köyümüzde yetişen yaşadıgı çevrede çok sevilen degerli kardeşimiz CEMAL AYDIN talihsiz bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur .Aydın Ailesinin ve Karayakup köylülerimizin başı sağolsun MEKANI CENNET OLSUN.

25.09.2009
Ad soyad :BİROL ALKAN
              cok degerlı kamalı oglu tekstıl cemal aydın na allhtan rahmet dılerız mekanı cennet olsun.yarılı kardeslerımıze acıl sıfalar dılerız.BİROL ALKAN

25.09.2009
Ad soyad :BERAT MAKINA VE KUNDURA
              cok degerlı kamalı oglu tekstıl cemal aydın na allhtan rahmet dılerız mekanı cennet olsun.yarılı kardeslerımıze acıl sıfalar dılerız.BİROL ALKAN

25.09.2009
Ad soyad :Levent OCAKÇI Refahiye Altköy
              Sen toprağın bağrına tohum misali serildin Cemal AYDIN abim..Tohum toprağa girdiğinde binlerce meyve vererek yeniden hayat bulur..Sen yaşadığın müddetçe yapmış olduğun hizmetlerin tohumu olarak girdiğin o kara topraktan bir gül misali çiçek olarak yeniden biteceksin...Gözün arkada kalmasın yiğit abim..Arkanda sağlam emanetçilerin var..Mekanın cennet olsun Nur yüzlü abim..

24.09.2009
Ad soyad :Esat BATAL Altköy
              Yakın köylümüz, Ümraniye nin önde gelen esnaflarından Kamalıoğullarından Cemal AYDIN beyin vefatları bizleri derin bir üzüntüye sevk etmiştir. Kendisine rahmet, ailesine ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ederim. Altköy Dernek Başkan Yardımcısı Esat BATAL

24.09.2009
Ad soyad :REFAHİYE ALTKÖY DERNEĞİ
              Yakın komşumuz Karayakup köyünün önde gelen ailelerinden biri olan AYDIN ailesinin acı kaybı, Sn. Cemal AYDIN beyin vefatlarını teessür ile öğrenmiş bulunmaktayız. Sadece Sivas ın değil, Gölova nın değil, Karayakup un değil, güzel yurdumuzun kaybı olan bu değerli kardeşimize rahmet, başta kederli ailesi olmak üzere tüm hemşehrilerimize baş sağlığı dileriz.

24.09.2009
Ad soyad :Nejdet Tepe
              Karayakup köyümüzün ender yetiştirdiği gerçek yardımsever,gerçek dost, gönül insanı, muhabbet insanı CEMAL AYDIN Kardeşimizi elim bir trafik kazası sonucu hakkın rahmetine kavuşmuştur cemal kardeşimize allah [ C.C. ] RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN Aydın ailesi ve karayakup köyümüzün başı sağolsun

23.09.2009
Ad soyad :Recep Göğce
              Değerli Büyüğümüz ve abimiz Cemal AYDIN ALLAH rahmet eylesin ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum

23.09.2009
Ad soyad :Levent OCAKÇI Altköy
              Yaşadığı çevrede çok sevilen değerli abim, büyüğüm, gönül insanı CEMAL AYDIN abim; Güzel bir günde ruhunu Mevla ya teslim ederek rahmetli babanın yanına göçtün. Mübarek Ramazan-ı Şerif ayını idrak ettin tümü ile, Umre ziyaretini yaparak, Bayramı idrak ettin ve Sıla-i Rahim vazifesini yaptın. Sana biçilen ömür bu kadardı. Kadere boyun eğen ve iman eden biz imanlı insanların tek dayanak noktası, Mevlamızın seni artık yanında görmek istemesiydi. Dava adamıydın sen. İnandığın değerler uğrunda canını dahi verebilecek dirayetli bir dava insanı..Değil ben seni tanıyan binlercesi bugun kılınacak cenaze namazında samimi bir Mümin olduğuna şehadet edeceklerdir. İnanıyorum ki şehit mertebesinde bulunacak, şehitler gibi muamele göreceksin. İnanıyorum ki sevdiklerine, ailene şehadet edeceksin hesap gününde... Çok seviliyordun abim. Çok seviliyorsun. Unutulmayacak ve bizde hep yaşayacaksın. Amel defterini kapatmayacak çok büyük hizmetlerde bulundun. Burs verdiğin öğrencilerin sayısını kimse bilemez hesap edemez. Yardıma koştuğun insanlar sadece Türk insanı bile değildi..DÜnyanın dört bir yanında senin yollamış olduğun yardımlarla geleceğe atmış olduğun tohumlar senin amel defterini kapatmayacak. İnsanlığa hizmet ettin sen.. Sana seni, seni sevenlere seni anlatmak, kelimelere elbette sığmaz. Ama bizde bir sen vardın ve varsın ki bunu ancak Mevla bilir güzel insan... Mekanın cennet olsun Cemal abim... Başta Adem abim, İrfan abim, Erdoğan ve Metin abime, Çocuklarına, Hamzam'a, Kamalıoğlu ailesine başsağlığı ve Sabr-ı Cemil niyaz ediyorum. Rabbim hepimize yokluğuna sabır etme gücü kuvveti versin. Ve inanıyorum ki, sen şimdi Cenneti görüyor, gideceğin o güzel yeri temaşaa ediyor ve ardından ağlayan ve yas tutan biz günahkar kardeşlerine teselli vermeye çalışıyorsun. Rabbim tüm inanmış gönüllere senin son nefesini verirken, eksiksiz dile getirdiğin Kelime-i Şehadeti söylemeyi nasip etsin.

23.09.2009
Ad soyad :MURAT ARSLAN
              KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞAN CEMAL AYDIN ABİMİZE YÜCE MEVLADAN RAHMET GERİDE KALAN AİLESİNE SABRI CEMİLİ NİYAZ DİLERİM (RABBİM MEKANINI CENNET ETSİN)

23.09.2009
Ad soyad :Nejdet Tepe
              Sivas'ımızın gururu ve Aziz Türk Milletinin evladı olan sn.Muhsin Yazıcıoğlu kardeşimiz 5 arkadaşı ile birlikte Kahramanmaraş'ta hazin bir helikopter kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.Türk Milleti'nin ve Yazıcıoğlu Ailesinin başı sağolsun. Cenabı hak (C.C.)Rahmet eylesin.

30.03.2009
Ad soyad :Cemal Aydın
              HEMŞERİMİZ SAYIN MUHSİN YAZICIOĞLUNA ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.TÜM SEVENLERİNİN BAŞI SAĞOLSUN

30.03.2009
Ad soyad :CEMAL AYDIN
              ALLAHIM sen tüm ahirete göçenlere merhamet et bizlerede sabri cemil eyle emanetini kabz edinceye kadar birleri emanetinden emin eyle bizleri bağışla AMİN

05.03.2009
Ad soyad :Eyüp AKÇA
              Merhum Hava Abla ya Allahtan rahmet Yakınlarınada Sabrı Cemil niyaz ediyorum. E. AKÇA

25.11.2008
Ad soyad :Nejdet Tepe
              Karayakup köyümüzün en yaşlılarından olan Havva Şengül Annemiz Hakkın Rahmaetine kavuşmuş olmasının üzüntüsü içerisindeyim.Şengül Ailesine Tepe Ailesi adına taziyelerimi bildirir merhume havva annemize ALLAH (c.c.)den rahmet diliyorum.

18.11.2008
Ad soyad :Nejdet Tepe
              Köyümüzün en yaşlısı olan İbrahim amcamız hakkın rahmetine kavuşmuştur.İbrahim amcamıza Allah'tan rahmet kederli Demir ailesine sabırlar diliyorum köyümüzün ve demir ailesinin başı sağolsun.Tüm karayakup köylülerime sevgi ve selamlarımla saygılar sunuyorum.

16.09.2008
Ad soyad :Nejdet Tepe
              Sevgili Cemil Keleş abimizin vefatı tüm karayakup köyümüzü üzmüştür.Cemil Keleş abimize YÜCE ALLAH (C.C.)den rahmet diliyor kederli Keleş ailesine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum.TÜM KARAYAKUP KÖYÜ'MÜZÜN BAŞI SAĞOLSUN....

18.08.2008
Ad soyad :Erol Aydın
              Saygıdeğer köylülerimiz web sitemizde Taziyelerinizi yazabileceğiniz taziye defteri açılmıştır.Sizlerde tanıdıklarınızın ve sevdiğiniz dostlarınızın üzüntülerine bir kaç cümle ile ortak olabilirsiniz.HERŞEY KÖYÜMÜZ İÇİN.....

16.07.2008

Adınız Soyadınız *
e-mail adresiniz *
Mesajınız *
 
   
Uyarı : (!!!) Herhangi bir ortamda gerek Resimlerimizin gerekse site içeriğimizin, izinsiz kullanılmasi halinde gerekli tüm yasal işlemlere başvurulacaktır.
Web sitemiz sayın Necdet TEPE tarafindan tasarlanmıştır.

http://www.sevdacicek.com    http://www.karayakuplular.tr.gg  )

IP Adresiniz: 34.229.131.116

Hava Durumu 
 
Karayakup köyü için yapılan bu site çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?
Pek iyi
İyi
Normal
Kötü
Çok kötü
 
 

 
 
Karayakup köyü derneği çalışmalarını nasıl buluyorsunuz
Çok Başarılı
İyi
Orta
Vasat
Vasatın Altında
 
 

Ziyaret İstatistiği
Bugün : 179
Dün : 199
Toplam : 2.171.148
27.01.2020 16:26:50

Ziyaretçi Defteri
Adınız Soyadınız *
E-mail adresiniz *
Mesajınız *